Відсторонення від роботи невакцинованих працівників

Дата: 04.11.2021 10:38

4 листопада 2021 о 14:30 відбудеться пресбрифінг на тему: «Механізм відсторонення від роботи невакцинованих працівників, які включені до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням» (Зала 1).

Організатори: Міністерство охорони здоров’я України

Учасники: Ігор Кузін, заступник міністра - головний державний санітарний лікар України, Дегнера Ігор, В.о. Голови Державної служби України з питань праці.

Модератор: Роман Борщ, медіаменеджер МОЗ України.

Коротко: Головний державний санітарний лікар України разом в.о. Голови Державної служби з питань праці розкажуть про механізм відсторонення від роботи працівників, які підлягають обов’язковим щеплення проти COVID-19, законність такого відсторонення та підстави допуску до виконання професійних обов’язків.

Акредитація представників ЗМІ https://bit.ly/3jXm1PO

Контактна особа: Роман Борщ, (073) 156-5238

У зв'язку з карантинними заходами кількість місць обмежена

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

У зв’язку із карантинними обмеженнями вхід до “Укрінформу” можливий за наявності COVID-сертифікату або негативного тесту на COVID-19, який чинний 72 години. При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.