Умови проведення обласного фестивалю "З любов’ю до вчителя

Дата: 24.11.2021 08:18

1. З метою формування суспільної думки щодо важливості й соціальної значущості праці педагогів закладів освіти, ознайомлення громадськості області з кращими представниками педагогічних колективів закладів освіти, презентації їх діяльності комунальним закладом Сумської обласної ради-обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сумською обласною радою старшокласників за підтримки  Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, управління Державної служби якості освіти в Сумської області започатковано обласний фестиваль  «З любов’ю до вчителя»  (далі фестиваль).

До участі у фестивалі запрошуються представники учнівського самоврядування закладів загальної середньої, позашкільної освіти області, учнівська молодь, вихованці дитячих творчих об’єднань закладів позашкільної освіти віком 14 - 17 років включно.

2. Фестиваль проводиться у таких номінаціях:  «Відео» , «Фото»

2.1. Номінація «Відео»

Відеоролик представляє собою креативну розповідь про улюбленого педагога. Тему, сюжет автори обирають самостійно, погоджують їх із педагогом. Озвучення відеоматеріалу здійснюється учнями.

Вимоги до відеоматеріалу:

- відео подається з якістю не менше 720р (HD);

- відео розміщується автором (авторами) до 20 грудня 2021 року на власному YouTube-каналі або Google диску з наданням організаторам  доступу, після чого обов’язково посилання на відео зазначити в заявці на участь у фестивалі;

- відео повинно починатися  з представлення педагога: прізвище, ім’я  по батькові; назва закладу освіти;

- зміст відеороликів не повинен суперечити законодавству України і нормам моралі;

- не допускається використання відеороликів, запозичених з інтернету;

- відеоролик може відзнятися будь-якими доступними засобами (за допомогою професійної відеокамери, фотоапарату, смартфону тощо). При зйомці на смартфон слід  використовувати альбомну орієнтацію під час запису.

Тривалість відео не повинна перевищувати 2-х хвилин.

До участі  у фестивалі приймається лише 1 відеоматеріал від закладу освіти !!!

2.2. ІІ номінація «Фото»

У цій номінації  може бути представлено:

- портретне фото  (під фото слід указати прізвище, ім’я по батькові педагога, назву закладу освіти, назву територіальної громади);

- сюжетне  фото (дати назву фото).

Вимоги до фотографій:

Фото повинно бути високої якості, роздільна здатність  від 300 DPI, файл у форматі JPEG, оскільки цифрове фото може бути збільшено організаторами  до формату А3.

До фото додається мінітвір – розповідь про улюбленого педагога (об’єм: до 1 аркушу друкованого тексту).

Фото та відеоматеріали мають бути авторськими. Авторські права зберігаються за учасниками фестивалю. Їх зміст не повинен суперечити законодавству України і нормам моралі.

Роботи, що відповідають таким критеріям: естетичність; загальне емоційне сприйняття; оригінальність; художність; повнота розкриття теми будуть відібрані організаторами для участі в обласній виставці фоторобіт «Вчительство Сумщини: колективний портрет». Автори кращих робіт отримають дипломи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Усі посилання на відеоматеріали  та фотографії будуть розміщенні на офіційних сайтах  Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації,  Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; у соціальних мережах - під хештегом «З любов’ю до вчителя».

Роботи, що будуть надіслані після 20 грудня 2021 року, оргкомітетом  розглядатися не будуть.

Роботи для участі у фестивалі  та заявку необхідно  подати до 20 грудня 2021 року на електрону адресу:  org-mas.sumy@ukr.net.  У заявці слід указати: назву територіальної громади; повну назву закладу освіти; номінацію; назву роботи; прізвище  ім’я учасника(ів); контактні телефони, електрона адреса відповідальної особи від закладу та учасника.

Завантажити форму заявки