Ми - за життя без насильства!

Дата: 09.12.2021 12:48

Бібліотеки Річківської громади взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства». З 25 листопада в книгозбірнях були проведені відповідні заходи.

З метою виховання у дітей поваги до гідності іншої людини в Вирівській бібліотеці оформлено виставку-застереження «Ми за життя без насильства!», в експозиції якої представлені видання з фонду бібліотеки, тематичні буклети та малюнки учасників мистецького гуртка «Чарівний пензлик».

В Біланівській та Річківській бібліотеках оформлено тематичну полицю «Стоп насильству!», в Коршачинській – тематичну виставку «Захищай свої права», в Горобівській – тематичну полицю «Не мовчи – звернись за допомогою».