Дякуємо за врятовані життя

Дата: 14.12.2021 14:42

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС в закладах культури Річківської громади відбулися відповідні тематичні заходи.

В бібліотечних закладах були оформлені тематичні виставки, що познайомили користувачів книгозбірень з періодичними виданнями і книгами, що розкривають трагічну сторінку української історії та матеріалами про земляків, що брали участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС.

З метою  увічнення пам’яті жертв техногенної катастрофи працівниками Вирівської бібліотеки для учнів старших класів місцевої школи  було організовано відкритий перегляд літератури «Дякуємо за врятовані життя».

Працівниками Річківських закладів культури та учнями місцевого закладу загальної середньої освіти була проведена акція вшанування, в ході якої учасників ліквідації аварії на ЧАЄС Твердохліба Володимира Івановича  та Забару Івана Миколайовича привітали за місцем проживання. Чорнобильці отримали листівки-аплікації, виготовлені учнями школи та віршовані вітання в знак подяки за мужність і відвагу, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на атомній електростанції.

Вечір-зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС Ткаченком Олексієм Григоровичем  та Ілляшенком Олександром Вікторовичем було підготовлено працівниками закладів культури с. Коршачина.