Святий Миколай завітав до Річківської громади

Дата: 20.12.2021 10:09

Щорічно в Україні 19 грудня  відзначається День святого Миколая.  Саме цей день розпочинає зимові святкування. Головна традиція свята – подарунки та цукерки, які святий дарує всім дітлахам. Завітав Миколай і до Річківської громади.

В с. Річки  відкриття ялинки та театралізоване вітання з Новорічно-різдвяними святами було підготовлено працівниками місцевих закладів культури та учнями Річківського закладу загальної середньої освіти. Очільник громади Микола Солодовник привітав  присутніх на заході з прийдешніми святами та побажав гарного настрою та приємних сюрпризів. Мистецькі вітання звучали у виконанні аматорів Річківського будинку культури.

На відкриття ялинки та зустріч зі святим Миколаєм в с. Вири завітали  і дітлахи, і дорослі, для яких працівники  та аматори сцени місцевого будинку культури підготували насичену концертно-розважальну програму.  Діти розповідали віршики  та співали пісеньки Миколаю, водили хороводи навколо ялинки, грали та розважалися на дитячому майданчику. Привітав зі святом  присутніх і Протоієрея Української православної церкви Всіх Святих отець Дімітрій.

Миколай Чудотворець завітав і до Коршачинського будинку культури, де привітав місцевих дітлахів, провів з ними розважальну програму та побажав всім присутнім на заході щастя, миру, достатку і тепла.

Напередодні  казкового свята у Вирівській бібліотеці пройшов конкурс малюнків «Розкажу Миколаю про що я читаю». Також в книгозбірнях громади   з нагоди свята були оформлені цікаві тематичні експозиції.