Паспортизація об’єктів культурної спадщини

Дата: 22.12.2021 13:02

15 грудня 2021 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при управлінні культури Сумської обласної державної адміністрації.

В ході роботи Консультативної ради  були розглянуті та затверджені  паспорти на пам’ятки історії місцевого значення, розташовані в адміністративних межах Річківської громади. Облікова документація на 10 об’єктів культурної спадщини була підготовлена фахівцями управління культури Сумської облдержадміністрації, обласного краєзнавчого музею та відділу культури Річківської сільської ради. Виготовлення актуальної документації здійснено за кошти місцевого бюджету.

По закінченні засідання начальник управління культури Олена Мельник презентувала членам Консультативної ради двомовний етнокалендар «Жінки Сумщини – краса України», який став підсумком творчої співпраці управління культури Сумської ОДА, Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, Сумського обласного краєзнавчого музею та Ямпільського краєзнавчого музею.