Нарада працівників культури Річківської громади

Дата: 22.12.2021 14:45

22 грудня  на базі Річківської сільської бібліотеки відбулася консультативна нарада працівників культури «Звітність та планування закладів культури: інновації, досвід». У роботі наради взяли участь директори і  художні керівники будинків культури та  бібліотечні працівники громади.

Відкриваючи захід, начальник відділу культури Ольга Швагер  підвела підсумки роботи галузі у 2021 році, акцентувавши увагу на необхідності усвідомлення змін у  суспільному житті та готовності самих працівників закладів культури не просто декларувати зміни, а системно їх впроваджувати, вивчати та реагувати на запити користувачів культурних послуг.

В ході наради працівники закладів культури отримали методичні рекомендації щодо планування діяльності бібліотек та будинків на наступний рік та консультації з підготовки матеріалів статистичної звітності за роботу у 2021 році.