Підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021 – 2022 навчальному році

Дата: 24.12.2021 11:23

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді протягом жовтня-грудня 2021 року було проведено І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

І (шкільний) етап було проведено в усіх закладах загальної середньої освіти Річківської сільської ради. ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад було проведено на базі закладів загальної середньої освіти в дистанційному форматі.

Усього в І (шкільному) етапі брали участь 215 школярів. У ІІ етапі – 32, у тому числі: 20 учасників з Вирівського закладу загальної середньої освіти, 7 – з Біланівської гімназії, 5 – з Річківського закладу загальної середньої освіти.

Найбільш чисельними були представництва від шкіл в інтелектуальних змаганнях з історії та математики - по 8 учасників, найменш чисельними – з української мови та літератури – 1 9учень 8 класу Річківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів). Не взяли участь школярі в олімпіадах із трудового навчання, правознавства, фізики та інформаційних технологій.

За результатами учні вибороли 7 призових місць, а саме: три з хімії, по два з математики та біології. У розрізі закладів: чотири призові місця здобула команда Вирівського закладу загальної середньої освіти (хімія, біологія), два - команда Річківського закладу загальної середньої освіти (біологія, математика),  одне – команда Біланівської гімназії (математика).

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів стали учні:

Коломієць Євген Вікторович, учень 8 класу Річківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів, посів ІІ місце з біології;

Гончарова Богдана Олексіївна, учениця 9 класу Вирівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів, посіла ІІІ місце з біології;

Нижченко Руслан Сергійович, учень 6 класу Біланівської гімназії, посів І місце з математики;

Чирва Даніїл Володимирович, учень 6 класу Річківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів, посів ІІІ місце з математики;

Учнів Вирівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів розподілили призові місця з хімії так:

Кулак Анна Олексіївна, учениця 8 класу – ІІ місце,

Білоног Ярослав Вікторович, учень 8 класу – ІІІ місце,

Колесник Єлизавета Романівна, учениця 10 класу – ІІІ місце.

Середній показник результативності усіх закладів загальної середньої освіти становить 22 %. У розрізі шкіл такий: 40% призових місць від загальної кількості учасників Річківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, 20% - Вирівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, 14,3 % - Біланівської гімназії.

Крім того, ще 11 учнів – учасників ІІ етапу олімпіад увійшли в першу п’ятірку, посіли 4-5 місця (34,4% від загальної кількості учасників).

Наших призерів чекає участь в ІІІ (обласному) етапі, тож бажаємо впевненості, наполегливості та здійснення всіх ваших мрій.