01 Червня, 2020 р., 14:23
1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. На території Річківської громади проживає 494 дитини. З них дітей шкільного віку – 320. Кількість учнів закладів загальної середньої освіти громади складає 275 осіб, дітей дошкільного віку – 174. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у закладах освіти Річківської сільської ради готуються до проведення онлайн-конкурсу малюнків «Нехай буде мирним піднебесся над Землею, хай весело сміються діти», заплановані: віртуальна зустріч «Вітаємо літо!», онлайн-конференція для батьків «Конвенція ООН про права дитини», онлайн-виставка художньої літератури «Королівство дитячих мрій», віртуальна подорож до чарівної країни Діснейленд.
29 Травня, 2020 р., 15:18
З шкільного найріднішого порогу, З найкращої юнацької весни У добрий час, у світлу путь-дорогу Благословляємо вас, доньки і       сини! І хлібом-сіллю радо проводжаєм,          Щоб вам жилось в достатку і теплі.   Ми від душі вам, діточки, бажаєм Любові, миру, щастя на землі!