23 Квітня, 2021 р., 11:16
20 квітня 2021 року відбувся міжнародний онлайн-семінар «Дистанційне навчання у школах: досвід Чеської Республіки», організований Державною службою якості освіти України спільно з Асоціацією з міжнародних питань Чеської Республіки.

20 Квітня, 2021 р., 11:15
Питання забезпечення якості освіти представлені в циклі онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина», розробленому на виконання Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». До створення навчальних матеріалів долучилася Державна служба якості освіти України як партнер Європейського центру імені Вергеланда (Королівство Норвегія) в межах реалізації меморандуму про співпрацю.
09 Квітня, 2021 р., 14:42
Колективом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту в рамках місячника «Сумська весна 2021» з метою озелення прилеглої території було висаджено ялинки, берізки, липи.