29 Квітня, 2020 р., 08:59
Заватнажити наказ № 50-ОД "Про збільшення оплати за навчання на 2020-2022 навчальні роки" від 23 квітня 2020 року.

16 Квітня, 2020 р., 08:42
Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 №1646

16 Квітня, 2020 р., 08:09
          Інформуємо про те, що Всеукраїнською спілкою вчителів і тренерів, ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту», для педагогів закладів освіти, на основі рекомендацій ВООЗ, ЮНІСЕФ і МОЗ України, розроблено та запропоновано для практичної реалізації онлайн-курс «Заклади освіти в умовах епідемії», який спрямовано на підвищення інформаційної грамотності громадян щодо протидії COVID-19.

09 Квітня, 2020 р., 09:12
Дякуємо Вам за своєчасне замовлення педагогів  на курси підвищення кваліфікації (заповнення онлайн-анкет), які у квітні 2020 року відбудуться за дистанційною формою навчання (засобами Mikrosoft Teams  або  на платформі Moodle).

05 Квітня, 2020 р., 13:21
З понеділка, 6 квітня, для учнів 5-11 класів стартував проєкт "Всеукраїнська школа онлайн". УНІАН вирішив допомогти школярам і підготував спецпроєкт, в якому буде публікувати записи всіх уроків.