Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Річківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території  Річківської сільської ради»

Проєкт рішення Річківської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території  Річківської сільської ради

Проєкт рішення Річківської сільської територіальної громади "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання на території Річківської сільської територаільної громади"

Проєкт рішення Річківської сільської ради "Про затвердження Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Річківськоїї сільської ради"

01 Жовтня, 2021 р., 09:49
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Річківської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Річківськоїї сільської ради».

30 Вересня, 2021 р., 10:02