Сільський голова

Солодовник Микола Іванович

Сільський голова

Народився 25 грудня 1962 року в селі Річки Білопільського району Сумської області.

В 1985 році закінчив Сумський філіал Харківського сільськогосподарського інституту за спеціальністю «Агрономія». В 1985-1986 рр. проходив службу в лавах Радянської армії.

В 1987-1994 роках працював в сумській обласній станції хімізації сільського господарства на посаді агрохімік. 1994-1995  роках працював в КСП  «Річківське» на посадах лісник, заступник голови КСП, головний агроном КСП.

В період з 1995 до 2001 років займав посаду агронома 2-ї категорії в Сумській обласній державній інспекції по карантину рослин.

З 2001 до 2002 року працював інженером відділу маркетингу НВО «Облтехіпоцетр».

В 2002 році був обраний на посаду голови Річківської сільської ради.

З 2003 до 2006 року працював спеціалістом I категорії Держінспекції по карантину рослин в сумській області.

Вже в квітні 2006 року жителями села Річки був обраний на посаду сільського голови.

1 серпня 2019 року Микола Солодовник прийняв присягу голови Річківської сільської ради, на яку його обрали жителі об’єднаної територіальної громади у складі Річківської, Вирівської, Горобівської та Коршачинської сільських рад.