Відділ з питань соціального захисту населення та муніципальних послуг

Начальник відділу: Крохмальна Віталіна Василівна

Адреса: вул.Центральна,6, с.Річки, Білопільський район, Сумська обл., 41832

Телефон: (05443)94080

Електронна адреса: ricki_r@ukr.net

Прийом громадян з питань соціального захисту проводиться:

с. Річки, вул. Центральна, 6

та на віддалених робочих місцях, а саме:

с.Вири, вул.Шкільна, 1

с.Горобівка, вул.Гагаріна 1

с.Коршачіна, вул.Молодіжна,8

понеділок - четвер - з 8.00 до 16.00;

п’ятниця - з 8.00 до 15.00;

обідня перерва - з 12.00 до 13.00;

вихідні дні: субота, неділя.

24 Березня, 2021 р., 13:56
Завантажити зразок оформлення декларайції про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги
08 Вересня, 2020 р., 15:37
Нещодавно уряд ухвалив рішення з 1 вересня монетизувати одноразову натуральну допомогу, яку досі батьки новонароджених отримували як «пакунок малюка». Далі «пакунок малюка» будуть видавати у тих регіонах, де вони є в наявності, доки ті не закінчаться. А потім замість пакунків батькам виплачуватимуть цільову грошову компенсаційну виплату — 5 тисяч гривень.

30 Червня, 2020 р., 13:18
Згідно постанови КМУ №552 від 26 червня 2019 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”, оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків» розмір державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях становить 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, для дітей з інвалідністю - 3,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку. Для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років, які навчаються у закладах загальної середньої освіти, за денною формою навчання у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, до закінчення відповідних закладів освіти розмір державної соціальної допомоги становить 2,5 прожиткового мінімуму для працездатної особи, для осіб з інвалідністю - 3,5 прожиткового мінімуму для працездатної особи.