Відгуки про постачальників продуктів харчування

ТОВ “Ворожба” співпрацюємо з січня 2020 року. Надійний постачальник з гарною репутацією. Дуже задоволені швидкістю та якістю поставки товару, постійною увагою. Якість продукції підтверджена  діючими ДСТУ і ТУ.

ТОВ “Сумська Продуктова Компанія”  співпрацюємо з березня 2021 року.  За час співпраці зарекомендували себе з позитивної сторони. Якість продукції відповідає діючим ДСТУ і ТУ.  Нарікань від освітніх закладів не надходило.

ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХТИРСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ"  співпрацюємо з січня 2020 року. Дуже задоволені співпрацею. Якість продукції відповідає діючим ДСТУ і ТУ. Надійний партнер. Задоволені співпрацею.

ФОП Кисельова Ксенія Сергіївна співпрацюємо з січня 2020 року. За час співпраці нарікань від закладів освіти не надходило. Якість продукції підтверджена сертифікатами якості. Надійний партнер з гарною репутацією Співпрацею задоволені.  Задоволені швидкістю та якістю поставки товару, постійною увагою.