Законодавчі акти

Завантажити чекліст для керівників закладів освіти щодо організованого початку 2021/2022 навчального року в умовах карантину

Закон України "Про освіту"

Закон України "Про повну загальну середню освіту" від 16.01.2020 р.

Щодо нагальних питань впровадження закону України "Про повну загальну середню освіту"

Завантажити рекомендації Міністерства освіти "Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року"

Завантажити лист Міністерства освіти і науки України від 15.05.2020 № 1/9-259 "Щодо виконання підпунктів 1 і 2 пункту 3 розділу Х "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту".

Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.05.2020 № 664 "Про внесення змін до Календарного плану підготовки та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"

Завантажити наказ Міністерства освіти і науки України від 01.09.2021 № 955 "Про збір даних до інформаційно-телекомунікаційної системи "Державна інформаційна система освіти" у 2021/2022 н.р"