Квітень 2023 року

Завантажити наказ № 26-ОД від 06.04.2023 року "Про підсумки засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради, відділу освіти Миколаївської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту Річківської сільської ради"

Завантажити наказ № 27-ОД від 10.04.2023 року "Про призначення відповідальної особи за внесення даних до Державного реєстру пошкодженого та знищеного майна"

Завантажити наказ № 28-ОД від 18.04.2023 року "Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2023 рік, та внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2023 рік"

Завантажити наказ № 29-ОД від 19.04.2023 року "Про розподіл комп'ютерного обладнання"

Завантажити наказ № 30-ОД від 19.04.2023 року "Про навчання керівників закладів загальної середньої освіти"

Завантажити наказ № 32-ОД від 21.04.2023 року "Про проведення онлайн-конкурсу малюнків та літературних творів «Олімпійський рух: історія та сьогодення» серед учнів ЗЗСО Річківської сільської ради"