15 Грудня, 2021 р., 15:50
29 вересня 2021 року рішенням X сесії VIII cкликання Річківської сільської ради було переіменовано Територіальний центр соціального обслуговування в Центр надання соціальних послуг і затверджено  2 структурних підрозділи: відделення соціальної допомоги вдома та відділення соціальної роботи. Відділення соціальної допомоги вдома надає соціальну послугу одиноким та самотньопроживаючим  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності (мають ІІІ, ІV і V групу рухової активності) та потребують постійної сторонньої допомоги, надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком, а саме:
05 Листопада, 2021 р., 09:50
Є тaкa професiя – соцiaльний прaцiвник. I у першу недiлю листопaдa нa Укрaїнi згiдно з Укaзом Президентa Укрaїни вiд 13.04.1999 № 374/99 вiдзнaчaють День прaцiвникa соцiaльної сфери.      Центр надання соціальних послуг Річківської сільської ради вiтaє iз професiйним святом людей, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi.
30 Вересня, 2020 р., 14:33
Рано чи пізно в житті кожного з нас настає своя «золота осінь» - стиглі роки повертають на схил людського віку. Тож є щось символічне в тому, що в цю помірковану осінню пору весь цивілізований світ відзначає День людей похилого віку, а в Україні з 2005 року - ще й День ветерана. Одне й інше - це лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Цей привід до розумінь щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь. Це привід замислитися над тим, що людське суспільство прогресивно старіє.