18 Березня, 2024 р., 09:41
Відповідно до листа – роз’яснення Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації  у 2024 році передбачено проведення виплати спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я корів власного відтворення (далі - дотація за приріст корів надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є юридичними, фізичними особами-підприємцями, фізичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо на 1 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року, розмірі до 10 000 гривень на одну голову, але не більше 500 000 гривень одному одержувачу.
11 Березня, 2024 р., 14:10
Щороку весною та осінню починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф.
16 Лютого, 2024 р., 10:51
З метою реалізації положень Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", надаються до ознайомлення матеріали про звіт Річківського сільського голови за посиланням.
07 Лютого, 2024 р., 14:20
До відома батьків та законних представників дітей: якщо ви маєте бажання оформити своїм дітям статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (згідно Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок збройних дій та збройних конфліктів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України #268 від 05.04.2017 року, зі змінами), можете скористатися електронним сервісом електронної черги для відповідної реєстрації, скориставшись посиланням на сайт: https://children.sm.gov.ua/ або відповідним QR- кодом.
09 Січня, 2024 р., 14:28
Щомісячний Грантовий Дайджест допоможе знайти фінансування для різних галузей і проектів.
13 Грудня, 2023 р., 15:16
Мобільні бригади первинної допомоги, що працюють у Річківській громаді тепер мають кардіографи. Отже мешканці сіл, які користуються медичними послугами бригад  @Академія сімейної медицини України та @WHOUkraine, під час наступних виїзних прийомів зможуть за потреби обстежити серце.  Кардіографи – це апарати, які відстежують серцевий ритм та порушення у роботі серця. В Україні серцево-судинні захворювання є одними з найпоширеніших. Вчасна діагностика допомагає виявити проблеми та почати необхідне лікування. Співпраця громади з лікарями проекту мобільних пунктів первинної медичної допомоги забезпечує мешканців віддалених сіл нашої громади сталою медичною допомогою. Допомогу надано в рамках проєкту «Забезпечення доступності послуг первинної медичної допомоги в гуманітарних екстрених ситуаціях, як відповідь для подолання тягаря НІЗ через організацію роботи мобільних медичних команд в Україні» за ініціативи АСМУ та за підтримки бюро ВООЗ в Україні.
07 Листопада, 2023 р., 12:53
Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що законодавчо не встановлено обмежень щодо використання суб’єктом господарювання наряду з апаратним програмного РРО.