Сумська обласна служба зайнятості інформує

16 Лютого, 2021 р., 08:10
На Сумщині у зв’язку із процесами децентралізації відбувається масове вивільнення працівників районних державних адміністрацій. На сьогодні обласну службу зайнятості поінформовано про скорочення 350 працівників.

10 Лютого, 2021 р., 13:32
«Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – одне з пріоритетних завдань служби зайнятості, бо можливість працевлаштуватися і заробляти собі на життя – один із факторів для повноцінної інтеграції переселенців до нових громад. Якщо на початку конфлікту люди шукали переважно тимчасову роботу, нині ж ідеться про необхідність тривалого працевлаштування і тут чи не найактуальнішою проблемою є дисбаланс між заявленими роботодавцями вакансіями та спеціальностями, які мають внутрішньо переміщені особи», - прокоментував ситуацію директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

01 Лютого, 2021 р., 09:51
- Статистика свідчить, що рівень зайнятості скоротився в усіх районах та містах, а також серед усіх вікових груп населення Сумської області. Це у свою чергу підвищило попит на послуги обласної служби зайнятості, - розповідає директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Послугами обласної служби зайнятості протягом 2020 року скористалися майже 71 тисяча громадян, які шукали роботу, з них 49653 осіб мали статус зареєстрованого безробітного. Найбільше серед них жінок – 57,7%, молоді до 35 років – 27,7%, жителі сільської місцевості складають 34,1%. Допомогу по безробіттю отримували 14771чоловік. Її середній розмір у листопаді-грудні минулого року становив 3371 грн.

01 Лютого, 2021 р., 09:51
В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно легалізації трудових відносин директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний вкотре звертається до роботодавців та найманих працівників із засторогою щодо ризиків, викликаних порушенням норм трудового законодавства.

01 Лютого, 2021 р., 09:50
- Зважаючи на численні телефонні дзвінки та письмові запити, вважаю не зайвим буде нагадати, що до 1 лютого цього року юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми чоловік мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

01 Лютого, 2021 р., 09:48
У січні-листопаді 2020 року середній розмір заробітної плати в Сумській області становив 9537 гривень. Таку цифру оприлюднила Державна служба статистики України.

01 Лютого, 2021 р., 09:40
Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний провів селекторну нараду з директорами Сумського міського, Конотопського міськрайонного та філій обласного центру зайнятості.

19 Жовтня, 2020 р., 11:41
Нині це запитання, за словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, одне з найпоширеніших серед клієнтів, які користуються нашими послугами.

19 Жовтня, 2020 р., 11:40
Опалювальний сезон вже «не за горами» і служба зайнятості щорічно заздалегідь активно включається до успішного його проведення, готуючи кадри та підвищуючи кваліфікацію безробітних, які будуть працевлаштовані за професіями «машиніст (кочегар) котельні» та «оператор котельні» під замовлення роботодавців області.

02 Жовтня, 2020 р., 14:11
У вересні цього року стартував Тиждень освіти для дорослих, який з 1999 року щорічно проводиться під егідою ЮНЕСКО.