Сумська обласна служба зайнятості інформує

06 Липня, 2023 р., 09:51
Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів про запускає програму підтримки ветеранського бізнесу«#Варто: підтримка ветеранського бізнесу».
18 Травня, 2023 р., 09:25
Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс для громадян певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію, а роботодавцям –мати кваліфікований персонал.
15 Травня, 2023 р., 09:02
Станом на 1 травня 2023 року послуги Сумської обласної служби зайнятості отримували 7,9 тис.осіб що мали статус безробітного, майже 2 тисячі з  яких отримували допомогу по безробіттю.
06 Серпня, 2021 р., 08:11
Державна служба зайнятості пропонує Вам партнерство і взаємовигідну співпрацю з питань:
27 Квітня, 2021 р., 14:09
Як відомо, цифрові документи вже зараз можуть використовувати всі українці. Електронні версії ID-паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та закордонного паспорта доступні в мобільному застосунку Дія.
16 Лютого, 2021 р., 08:10
На Сумщині у зв’язку із процесами децентралізації відбувається масове вивільнення працівників районних державних адміністрацій. На сьогодні обласну службу зайнятості поінформовано про скорочення 350 працівників.
10 Лютого, 2021 р., 13:32
«Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – одне з пріоритетних завдань служби зайнятості, бо можливість працевлаштуватися і заробляти собі на життя – один із факторів для повноцінної інтеграції переселенців до нових громад. Якщо на початку конфлікту люди шукали переважно тимчасову роботу, нині ж ідеться про необхідність тривалого працевлаштування і тут чи не найактуальнішою проблемою є дисбаланс між заявленими роботодавцями вакансіями та спеціальностями, які мають внутрішньо переміщені особи», - прокоментував ситуацію директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.
01 Лютого, 2021 р., 09:51
- Статистика свідчить, що рівень зайнятості скоротився в усіх районах та містах, а також серед усіх вікових груп населення Сумської області. Це у свою чергу підвищило попит на послуги обласної служби зайнятості, - розповідає директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Послугами обласної служби зайнятості протягом 2020 року скористалися майже 71 тисяча громадян, які шукали роботу, з них 49653 осіб мали статус зареєстрованого безробітного. Найбільше серед них жінок – 57,7%, молоді до 35 років – 27,7%, жителі сільської місцевості складають 34,1%. Допомогу по безробіттю отримували 14771чоловік. Її середній розмір у листопаді-грудні минулого року становив 3371 грн.
01 Лютого, 2021 р., 09:51
В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно легалізації трудових відносин директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний вкотре звертається до роботодавців та найманих працівників із засторогою щодо ризиків, викликаних порушенням норм трудового законодавства.