Мистецькі вітання з нагоди 8 березня

Дата: 10.03.2020 08:43

З нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру в закладах культури  Річківської громади відбулися різноманітні  культурно-мистецькі заходи.

В Річківському будинку культури з нагоди свята відбувся  святковий концерт «Жінка – життя прикраса». З щирими словами вітання  до жінок громади звернувся Річківський сільський голова Микола Солодовник. Мистецькі вітання присутнім дарували учасники  аматорських колективів будинку культури та  загальноосвітньої школи.

Справжнім подарунком для жінок  Вирівського старостату стала  святкова концертна програма  «Зі святом, любі матусі!» за участі аматорів   місцевого будинку культури та загальноосвітньої школи.

Працівники  культури Коршачинського старостинського округу  з нагоди свята  підготували тематичний вечір «Жінка – квітка життя». А жителі  села Горобівка мали нагоду  відпочити та розважитися на святковій танцювально-розважальній програмі «У нас сьогодні свято!»

В бібліотеках громади з нагоди 8 березня відбулися перегляди літератури та книжкові  виставки «Сьогодні, жінки, ваше свято!».