Повідомлення про карантинні заходи!

Дата: 19.03.2020 15:27

РІЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

41832 , с. Річки, вул. Центральна ,6, (05443) 9-41-51, 9-40-80,

Е-таі1:richki_r@ukr.net , Код ЄДРПОУ 04390239

вих. № 216   від 18.03.2020 р.

Керівникам підприємств, закладів, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, іншим суб’єктам господарювання

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до статті 40, 59,73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР із змінами, Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24 лютого 1994 року, Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-ІІІ із змінами, Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СОУГО- 19, спричиненої корона вірусом 8АЯ8-СоУ-2», Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОУГО-19» зі змінами від 16.03.2020 р., з метою запобіганню розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом СОУГО-19 на території Річківської сільської ради :

1. З 18 березня до 03 квітня 2020 року тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування розташованих на території Річківської сільської ради, а саме:

-  відвідування закладів освіти її здобувачами;

-  культурних і розважальних закладів, дитячих майданчиків, спортивних майданчиків та стадіонів, гуртків, секцій, груп тощо;

- роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (кафе тощо), закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту

-  заборонити виїзну та виносну торгівлю продукцією за межами магазинів.

2. Річківській сільській раді, старостинським округам здійснювати особистий прийом громадян та видачу довідок виключно у випадках крайньої необхідності.

1.  Керівникам підприємств, закладів, установ та організацій незалежно від

форм власності та підпорядкування, іншим суб’єктам господарювання:

• забезпечити проведення дезінфекційних заходів на підпорядкованих об’єктах, заходів поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей та здійснення торгівельної діяльності;
  •  рекомендувати скасувати усі відрядження;
  • за можливості ввести дистанційний режим роботи для працівників;
  •  рекомендувати обмежити доступ відвідувачів до об’єктів закладів, установ, організацій та підприємств.

4. Заборонити перебування малолітніх та неповнолітніх осіб без супроводу дорослих в місцях загального користування після 20 години;

5. Рекомендувати особам похилого віку без особливої потреби не виходити на вулицю та залишатися вдома.

З повагою, Микола СОЛОДОВНИК