ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ БІЛОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 05.06.2020 08:11

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Білопільської районної державної адміністрації Олена НІКІТЕНКО провела позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні були присутні голови Білопільської та Річківської об’єднаних територіальних громад, головний лікар КНП Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня», начальник Білопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Сумській області.

Розглянуто питання з організації та проведення заходів з недопущення поширення  захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричиненої коронавірусом  на території  Горобівського старостату  Річківської об’єднаної територіальної громади.

За підсумками наради надані протокольні доручення