До уваги жителів громади!

Дата: 06.06.2020 10:23

У зв’язку зі спалахом коронавірусної інфекції СOVID-19 в с. Горобівка, 5 червня 2020 року було проведено позачергове засідання Білопільської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

Було прийнято рішення впровадити обмежувальні заходи з 06.06.2020 р. на 14 днів. На час дії карантину в’їзд та виїзд транспорту, крім транспорту екстрених служб та іншого важливого для забезпечення життєдіяльності села транспорту заборонено. На в’їзді до села буде перекрито блоками виїзну дорогу біля мосту на с. Штанівка із встановленням відповідних інформаційних знаків та повідомлень. Вхід до села Горобівка здійснювати в екстрених випадках у супроводі працівників Горобівського старостату.

Також буде організовано проведення медичного огляду всіх мешканців с. Горобівка шляхом подвірних обходів працівниками КНП БМР «Білопільського ЦПМД». При виявлені осіб з ГРЗ буде проведено лабораторне обстеження методом ПЛР з направленням матеріалу до вірусологічної лабораторії ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України». У випадку виявлення осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію, які потребують госпіталізації, евакуація до інфекційного стаціонару буде здійснюватися за допомогою карети швидкої допомоги.

Пам’ятайте, що лише дотримання правил карантинних обмежень та особистої гігієни можуть вберегти Вас від хвороби.