Привітання з нагоди дня села Річки.

Дата: 12.06.2020 14:31

День села –  це свідчення єдності та самоорганізованості громади. Та на жаль цього року карантинними заходами заборонено проведення  масових свят. І, перебуваючи довгий термін на самоізоляції, ми врешті решт зрозуміли, що ніякі сучасні технології не замінять нам живого людського спілкування.

Тож, з нагоди дня села Річки, за доброю традицією сільський голова  Микола Солодовник разом із заступником сільського голови Володимиром Пугачем привітали  жителів села – переможців номінацій «наймолодший житель села», «найстарший житель села»  та господаря найкращого двору.

З особливою шаною та подякою  привітав очільник громади найстаршу жительку села Марію Олександрівну Бутенко, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодому поколінню  розбудовувати рідне село.

Наймолодший житель села Ростислав народився в родині Костянтина та Марії Павленків, і також отримав подарунок з нагоди свята.

А в номінації «найкращий двір» нагороду одержала господарка найкращого подвір’я Сеніна Тетяна Іванівна