Вирівчани отримали подарунки з нагоди дня села!

Дата: 15.06.2020 13:38

За доброю традицією жителі Вирів отримали подарунки з нагоди дня села. До вирівчан завітав  Річківський сільський голова Микола Солодовник, який  привітав зі святом найстаршого і наймолодшого жителів села та господарів  найкращого подвір’я.

В номінації «найстарший житель»  подарунок передали сину Щеглової Галини Яковлівни, яка цього року відзначила 96-річчя від дня народження.

Напередодні дня села в родині Ярослава та Аліни Креслових  народився синочок Богданчик, який і став переможцем в номінації  «наймолодший житель».

Зі словами подяки за бажання зробити своє село найкращим, в номінації «господар найкращого двору» подарунок отримав Єременко Ігор Васильович .

Вітаючи номінантів, очільник громади зазначив: «Мальовниче село Вири надалі повинно ставати ще кращим і багатшим, адже тут живуть люди, які дбають про добробут та процвітання  своєї маленької батьківщини».
Він побажав вирівчанам міцного здоров’я, добра, щастя, родинного затишку  в їх оселях, благополуччя та достатку в сім’ях та  мирного неба на нашій українській землі.