В закладах культури громади відзначили День батька!

Дата: 19.06.2020 13:39

З метою створення і розвитку сприятливих умов зі зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у виховному процесі дітей, у 2019 році в Україні було затверджене нове державне свято День батька, яке відзначається у третю неділю червня.

З нагоди свята  заклади культури Річківської громади  підготували  відповідні тематичні заходи.

В бібліотеках громади  були оформлені тематичні  книжкові виставки «Читаємо разом з татом», вуличні фотовиставки «Мій тато – захисник» та віконні виставки дитячих малюнків «Мій тато -  сильний, смілий, дорогий…».

Працівники та юні аматори Річківського та Коршачинського будинків  культури з нагоди свята підготували  онлайн – вітання «Святкуємо День батька», які можна переглянути  в соціальній мережі Facebook в групі «Культура Річківського краю» за посиланнями: https://www.facebook.com/100009188698656/videos/2625014434481487  та https://www.facebook.com/100028341424887/videos/564696717818371 .

Бути гарним батьком - найбільш відповідальна і потрібна робота в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для дочки. Навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов’ю і терпінням - таке може тільки тато. Тож вітаємо достойних батьків, пишаємося ними і бажаємо  щастя та здоров’я!