Червень 1941: над пам’яттю роки не владні.

Дата: 22.06.2020 10:30

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Цього дня українці вшановують пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала німецько-радянська війна 1941–1945 рр.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу, формування у підростаючого покоління національної свідомості, громадянської культури, розуміння єдності і цілісності України, в бібліотечних закладах Річківської громади були оформлені тематичні виставки:  «Україна в полум’ї війни» (Біланівська сільська бібліотека), «Війна немає забуття» (Вирівська сільська бібліотека), «Живе в народі пам’ять про героїв» (Горобівська сільська бібліотека).

В Річківський сільській бібліотеці до скорботної дати облаштована фотовиставка «Ми пам’ять про них у серцях бережем», в експозиції якої представлені фотознімки земляків, що пройшли через горнило  німецько-радянської війни.

Час все далі віддаляє нас від тих трагічних подій, та ми пам’ятаємо подвиг земляків, які мужньо боролися з ворогом на всіх фронтах Другої світової війни.