Онлайн – фотоконкурс «Я люблю Україну!»

Дата: 06.07.2020 09:44

До  державного свята Дня Незалежності України відділ культури виконавчого комітету Річківської сільської ради  оголошує онлайн – фотоконкурс «Я heartУкраїну!».

До участі запрошуються  всі бажаючі патріоти-українці Річківської громади. Умови конкурсу дуже прості: Ви надсилаєте на електронну адресу відділу культури richki_kultura@ukr.net (або приносите особисто на електронному носії (флешка) за адресою: с. Річки, вул.. Центральна, 6) свої фото, на яких найкраще висвітлено Ваш патріотизм та любов до України.

Світлина супроводжується підписом, що містить відомості про учасника конкурсу, наприклад: Тетяна Нагорна, 18 років, с. Білани (або родина Іванчуків, с. Коршачина). Всі фото будуть опубліковані в соціальній мережі Facebook в групі «Культура Річківського краю».

Переможців оберуть читачі нашої сторінки шляхом відкритого голосування за наступними категоріями:

• фото світлини  учасників до 16 років включно;
  • фото світлини  учасників від 16 років і старші;
  • родинні фото.

Світлини приймаються до 09 серпня 2020 року включно, голосування проходить з 10 до 19 серпня 2020 року включно. Нагородження переможців – 21 серпня 2020 року.

За детальною інформацією щодо умов конкурсу звертатися в відділ культури Річківської сільської ради та в заклади культури старостинських округів громади.