В Річківській громаді продовжується ремонт доріг

Дата: 24.09.2020 16:18

Як зазначалося раніше, завдяки звернень голови Річківської сільської ради Солодовника Миколи Івановича до Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації, сприяння голови Сумської обласної ради Токаря Володимира Миколайовича та начальника управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації Дудченка Володимира Васильовича,  виділено кошти та відремонтовано під’їзні дороги загального користування до населених пунктів Вири, Річки, Коршачина та Горобівка. Частково відремонтовані дороги в селах Вири, Річки, Горобівка та Білани. Також до кінця поточного місяця заплановано проведення ремонту по трьом проблемним ділянкам дороги в селі Вири.

Як запевнив сільський голова, в планах на майбутнє є намір провести ямковий ремонт під’їзної дороги до села Зелене, а також поточні ремонти комунальних доріг на території Річківської об’єднаної територіальної громади.