Дата: 04.11.2020 11:43

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Річківської сільської ради Білопільського району Сумської області оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Річківського навчально – виховного комплексу «загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Річківської сільської ради Білопільського району Сумської області.  Місце знаходження закладу: вул. Шкільна, буд. 6; с. Річки, Білопільський  район, Сумська область.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:    посаду керівника закладу освіти може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня  магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Оплата праці визначається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Наказу Міністерства освіти і науки України від  26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників  навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та  умов контракту.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають з  дати оприлюднення оголошення по 04.12.2020 до конкурсної комісії у відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Річківської сільської ради Білопільського району  Сумської області  за адресою:  с. Річки, вул. Центральна, буд. 8  такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних  відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію  документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документу про вищу освіту  (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної)  роботи не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;                                                                                                                            - - мотиваційний лист, складений у довільній формі;

Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

09.12.020  на   9-00 годину у приміщенні  залу засідань Річківської сільської ради.

Конкурсний відбір проводиться  поетапно:

-подання претендентами документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;

-вивчення конкурсною комісією поданих претендентами документів мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу освіти;

-перевірка на знання законодавства та професійних компетентностей;

-публічний захист перспективного плану розвитку закладу (до 15 хвилин);

-оприлюднення результатів конкурсного відбору.

Переглянути критерії оцінювання можна за посиланням.

Прізвище, ім’я та номер телефону адреса  електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс: Єфіменко Альона Валеріївна, тел.0990639112, osvitarichki@ukr.net

Завантажити протокол конкурсної комісії від 07.12.2020 р.