Шановні працівники культури та учасники аматорських колективів Річківської громади!

Дата: 09.11.2020 08:18

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Одвічна істина говорить: народ існує тільки тоді, коли жива його культура. Культура робить людину особистістю, формує національну свідомість, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубних працівників та бібліотекарів, - невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Дякуючи творчому неспокою майстрів культури і мистецтв, - наша культура рясно родить вагомими духовними здобутками.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, вчите бачити в ній саме найкраще і цінне. Адже споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Щиро вдячний працівникам відділу культури, бібліотек, будинків культури, учасникам аматорських колективів та любительських об’єднань Річківської громади за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Зичу кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі – натхнення, творчих злетів і реалізації професійних амбіцій, благополуччя та злагоди у ваших родинах. Нехай ваша мистецька та просвітницька діяльність приносить вам задоволення, а людям - радість. Впевнений, що ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури.

Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!

З повагою, Річківський сільський голова Микола Солодовник