Про проведення другої сесії восьмого скликання сільської ради

Дата: 18.12.2020 14:24

18 грудня відбулася друга сесія восьмого скликання Річківської сільської ради.

Сесія була розпочата врученням мультимедійного комплексу Симегуком Юрієм Миколайовичем Вирівській ЗОШ І-ІІІ ст., придбаного за кошти на виконання депутатських повноважень, як депутата Білопільської районної ради 7 скликання.

На пленарному засіданні було розглянуто 27 питань порядку денного, зокрема, затверджено бюджет Річківської сільської територіальної громади на 2021 рік та затверджено на посаду старости Вирівського старостинського округу Крючкового Миколу Михайловича.

Нагадуємо, що на першій сесії восьмого скликання набув повноважень сільського голови Солодовник Микола Іванович. Секретарем сільської ради, шляхом таємного голосування, було обрано Турчин Ірину Григорівну. Також, сільською радою затверджено на посади: заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів - Пугача Володимира Павловича, керуючого справами виконкому - Николенко Вікторію Миколаївну, старости Горобівського старостинського округу - Дунь Світлану Федорівну та старости Коршачинського старостинського округу - Бойка Володимира Анатолійовича.