Шановні жителі Річківської громади!

Дата: 06.01.2021 10:18

Щиросердно вітаю вас із найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим, яке сприймається кожним із нас як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.

Нехай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, бо лише вона є запорукою миру, успіху і всякого  гаразду, а рік, що настав, принесе нам спокій і  впевненість  у завтрашньому дні. Нехай різдвяні дзвони завжди повідомляють нам лише приємні новини.

Щиро бажаю, щоб свято Різдва Христового завітало до вас колядками, зігріло душевним теплом, добротою і любов’ю вашої родини.

Миру вам і впевненості в завтрашньому дні, сімейного добробуту та міцного здоров’я! Веселих і радісних свят, а ще - смачної куті!

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

З повагою Річківський сільський голова Микола СОЛОДОВНИК