Шановні жителі Річківської громади!

Дата: 22.01.2021 08:38

Прийміть щирі вітання  з нагоди Дня Соборності  України!

22 січня 1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури – об’єдналися Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що сила нашої Батьківщини – в єднанні. І не лише територій, а дій і сердець. День Злуки став символом зміцнення української нації, доказом незламності нашого духу та щирість бажання бути незалежними!

Історичний Акт 1919 року увінчав прагнення українців, століттями розділених і поневолених різними імперіями, жити у своїй єдиній європейській державі. В складних умовах сьогодення ідея соборності не тільки актуальна, а й наповнюється особливим сенсом – об’єднатися навколо ідеалів свободи і демократії, боротися за національну гідність і дати відсіч кожному, хто на неї посягає.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акта Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок – берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

Тож вшануймо їх і працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України! І усвідомлюймо – що лише в єдності і взаємній підтримці зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй землі.

Бажаю вам незламного українського духу та гордості за рідну націю. Пам’ятаймо завжди, що в єдності – наша сила!

З повагою Річківський сільський голова Микола СОЛОДОВНИК