Триває акція «За чисте довкілля»

Дата: 09.04.2021 14:38

Східні мудреці стверджують, що кожна людина, яка посадила дерево, -  отримує рік щастя. Адже кожне висаджене дерево – це не тільки   подарунок планеті та кисень для людей, а й символ  росту та розквіту, сприяння розвитку та підтримка нового життя.

9 квітня працівники Річківської сільської ради перейняли естафету від учнів Річківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, які напередодні висаджували ялинки біля школи. В рамках проведення заходів з нагоди 30-ї річниці незалежності України та акції «За чисте довкілля» біля місцевого будинку культури було висаджено 30 саджанців берези, липи та клену на честь воїнів, які захищали та нині захищають незалежність нашої держави на сході України.

Шановні жителі громади, приєднуйтеся до акції! Зробімо нашу громаду   екологічно чистим краєм!