Шановні земляки, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Дата: 26.04.2021 08:36

35 років  ми несемо у серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській АЕС – найбільшою та найжахливішою за всю історію людства техногенною аварією. Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася в наших долях та серцях.

35 років – це лише мить в історії людства. Та за ці роки ми всі стрімко прозріли, подорослішали на цілу епоху, ми стали жорсткіші й вимогливіші і до самих себе, і до тих, у чиїх руках людське існування і доля природи. Бо надто вже високою ціною довелося і ще доведеться платити за Чорнобиль.

На сьогодні в Річківській громаді мешкає 11 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. На жаль, багато хто з ліквідаторів вже давно покинув земне життя. Ми маємо вшановувати кожного із живих і загиблих героїв, адже вони врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.

Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, від усього серця бажаю вам та вашим родинам злагоди, здоров’я, благополуччя та багато щасливих днів! Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну жах техногенної  катастрофи.

З повагою,

Річківський сільський голова Микола Солодовник