Про хід акції «За чисте довкілля»

Дата: 28.04.2021 09:25

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села – результат діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Адже поліпшення стану навколишнього середовища та розуміння необхідності розсудливого ставлення до користування природними ресурсами – це обов’язок кожного громадянина України.

Акція «За чисте довкілля», що на часі триває на території Річківської громади, має дієві результати. Основні роботи вже проведені у всіх населених пунктах ради. На часі ліквідовано 6 несанкціонованих сміттєзвалищ, впорядковано 17 кладовищ, 22 пам’ятники, пам’ятні знаки та братські могили. Прибрано та впорядковано 11 зупинок громадського транспорту та 9 дитячих майданчиків.

Зелені насадження нашої громади поповнилися 250  саджанцями берези, клену та липи, 50 кущами жасмину, вейгели квітучої, спіреї, форзиції та хвойними насадженнями  ялини, ялівця козацького та туї Смарагд.

Всього до участі в акції було залучено 860 жителів громади, в тому числі 130 осіб учнівська молодь.

Дякуємо всім небайдужим громадянам за участь в акції! І пам’ятаймо, природа – наш дім, і лише спільними зусиллями всієї громади ми зробимо наше довкілля чистим, охайним та красивим!