Шановні жителі Горобівського старостату!

Дата: 06.05.2021 08:42

Від імені виконавчого комітету, депутатів Річківської сільської ради та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем села!

Село – це криниця нашого родоводу, наш дім, наше коріння і доля. Тут живе наше дитинство, це частина нашого серця. А день села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою маленьку батьківщину, тих людей, чиєю працею твориться історія нашої громади.

Другий рік поспіль ми не маємо можливості відзначити це свято в реальному режимі у зв’язку з епідемією коронавірусу. Та  сьогодні, в день пам’яті праведника Георгія Побідоносця,  що в народному календарі символізує прихід весни, ми повинні вірити в краще майбуття – без  хвороб та війни.

Тож нехай це свято принесе вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру вам та вашим близьким. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині. Хай буде ласкавою до вас доля та дарує вам щасливі літа.

Нехай кожному з вас Господь дарує наснагу і сили, а кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.

З повагою,

Річківський сільський голова Микола СОЛОДОВНИК