Вітання жителів Горобівського старостату

Дата: 07.05.2021 08:36

Рідне село – це наша маленька батьківщина. А якщо скласти маленькі батьківщини кожного із нас, вийде велика держава Україна, частиною якої є і село Горобівка. І як кожен населений пункт нашої країни, воно має свій день народження – День села.

Нажаль, на часі в умовах карантину, ми не маємо можливості відзначити день села в звичному форматі, і привітали мешканців Горобівського старостату в режимі онлайн.  Та все ж, одна із складових цього заходу залишилася незмінною,  це вітання переможців традиційних святкових номінацій. Тож,  6 травня з нагоди свята, Річківський сільський голова  Микола Солодовник, заступник очільника громади Володимир Пугач  та   староста Горобівського старостату Світлана Дунь привітали номінантів з Днем села.

В номінації «найстарший житель» відзначили мешканців с. Безсокирне Забару Марію Прокопівну та Дуня Івана Андрійовича, вік яких вже подолав 90-річну відмітку.

Фото без описуФото без опису

В номінації «наймолодший житель» відзнаку отримала маленька жителька Горобівки  Анна Гребенюк, яка тільки намагається робити свої перші кроки.

Відмітили цього дня і родину Олексія Миколайовича та Раїси Петрівни Охріменків, що в мирі та злагоді проживають в шлюбі понад 50 років.

А в номінації «найкращий двір» нагороду одержав господар найкращого подвір’я Богдан Віктор Лук’янович.

Вітаючи мешканців старостату зі святом, керівництво громади побажало всім міцного здоров’я, добра, родинного щастя, миру, а селу процвітання, стабільності та розвитку.