Дорогі ветерани, учасники Другої світової війни, працівники тилу, діти війни! Шановні мешканці громади!

Дата: 08.05.2021 13:47

У 2014 році  Україна розпочала нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. 8 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живим із війни 1939 – 1945 років. У цей день схилімо голови у глибокій скорботі перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, в містах і селах, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях. Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі ціною свого життя захистили свободу і незалежність нашої країни.

9 травня вшануймо всіх живих ветеранів Другої світової війни, хто пройшов її палаючими стежками, хто мужньо вистояв у надлюдських випробуваннях і не скорився, хто звільнив рідну землю від загарбника, а потім відродив країну з попелища. Немає таких слів, якими можна було б повною мірою передати всю вдячність за ваш, шановні ветерани, безсмертний подвиг у найжорстокішій війні, яку коли-небудь знало людство. Ваша мужність, віра в майбутнє і вміння долати життєві негаразди є для всіх нас символом незламної сили духу і взірцем для наслідування.

Низький уклін вам, переможці, за стійкість і відвагу, за нескорену силу духу і волю до життя. Нехай ваші дні будуть наповнені любов’ю і турботою близьких. Знайте, що діти, онуки і правнуки завжди будуть пишатися поколінням, яке захистило та відродило нашу Україну.

Зі святом вас, з Днем Перемоги!

З повагою,

Річківський сільський голова Микола Солодовник