Зі святом останнього дзвоника !!!

Дата: 10.06.2021 11:31

Шановні школярі, вчителі та випускники!

Сердечно вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Свято останнього дзвоника - найжаданіше для дітей та найважливіше для їх батьків. Нашим юним друзям - школярам бажаю продуктивно відпочити та  набратися яскравих  і незабутніх вражень перед початком нового етапу навчання.

Для декого з випускників 9 класу  цей шкільний дзвоник справді останній. Бажаю вам сміливості та наполегливості на шляху до обраної мрії.  Нехай ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Щиро бажаю випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави.

Дякую усім  учителям та працівникам школи за вашу невтомну працю і бажаю вам життєвих сил і натхнення на нові щедрі засіви та ужинки.

Шановні присутні! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів!

З повагою

Річківський сільський голова                                           Микола СОЛОДОВНИК