Шановні фермери Річківської громади!

Дата: 19.06.2021 09:01

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди вашого професійного свята, свята невтомних трударів, аграріїв нового покоління та формації, сподвижників майбуття української нації.

Фермерство – це покликання, стан душі, адже тільки людина, яка любить рідний край, землю, готова віддатися нелегкій справі аграрія всією душею, – отримує результати своєї праці.

Ваш день починається на світанку, натхненний переспівами птахів й індустріальною мелодіє техніки. Ви живете у ритмі пульсу природи, плекаючи її своїм розумінням і відповідальним ставленням. І нинішнє свято – це урочиста шана вашій наполегливості, цілеспрямованості, вірі у майбутнє України.

Вітаю вас зі святом і зичу міцного здоров’я, достатків, невичерпного оптимізму і родинного благополуччя, сприятливого економічного та природного клімату для досягнення високих здобутків та врожаїв!

Річківський сільський голова Микола Солодовник