Шановні працівники та ветерани медичної галузі Річківської громади!

Дата: 20.06.2021 09:03

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня медичного працівника!

Століттями існує істина, що здоров’я – це запорука повноцінного і щасливого життя не лише однієї людини, а й усього суспільства, щасливе майбутнє людства. І саме вашим старанням ми завдячуємо нашому здоровому сьогоденню і безболісному майбутньому.

Ви несете відповідальність за чужі життя, беручи на себе важкий тягар людського болю. Бути медиком – це виняткове покликання, адже гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди бути корисними – основні принципи людей вашої професії.

Низький уклін за вашу наполегливу щоденну працю і нічні чергування, за терпіння і милосердя до пацієнтів, за уміння зцілити і тіло, і душу.

Нехай усе зроблене вами добро повернеться сторицею, нехай у вашому домі завжди буде мир і благополуччя, панує добробут і щастя! Хай благословить вас Господь міцним здоров’ям і довгими роками щасливого життя!

Річківський сільський голова Микола Солодовник