Шановні жителі сіл Вирівського старостинського округу!

Дата: 27.06.2021 09:59

Від імені виконавчого комітету, депутатів Річківської сільської ради та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем села Вири та храмовим святом  - днем пам’яті Всіх Святих!

Сьогодні ми, як ніколи близько до серця сприймаємо всі труднощі, переживаємо невдачі та складні часи. Але й, поряд з тим, щиро радіємо успіхам громади, пишаємося нашими досягненнями, які складаються в тому числі і з щоденної праці, знань і талантів  мешканців Вирівського старостинського округу. У такі свята, як День села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Тож ми маємо об’єднатися у любові до нашої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Дорогі земляки, у цей святковий день бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Нехай усі ваші добрі починання приносять користь громаді та сприяють процвітанню села. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення!

Річківський сільський голова Микола Солодовник