Здійснені заходи з благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан території села Річки

Дата: 20.07.2021 15:14

На виконання заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан населених пунктів Річківської сільської територіальної громади, спільними зусиллями працівників сільської ради, ТОВ «Урожайна країна», ФГ «СВЄТЛОВ», мешканця с. Річки Кузнєцова Є. В., ФОП «Дунь С. І.», ППФ «Агрохімпромцентр», ФОП «Турчин В. І.», ПП «Оліярник В. І.», ПП «Чубур О. І.», депутата Річківської сільської ради Дудченка Р. М., настоятеля храму Всіх Святих с. Вири Сумської єпархії УПЦ протоієрея Дмитра Клепальського та інших небайдужих громадян,  було упорядковано (приведено у належний естетичний та санітарний стан) територію трьох кладовищ, шести вигонів та центральні частини населених пунктів громади.

Дані заходи й надалі будуть проводитися на території нашої громади. Річківська сільська рада звертається до мешканців громади з проханням НЕ СМІІТИТИ і разом підтримувати чистоту довкілля.

Порядок та благоустрій території села залежить від кожного з нас!