Про отримання дотації на приріст корів

Дата: 09.08.2021 16:40

Фото без описуДотація за приріст корів надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо станом на 1 січня поточного року, в розмірі 30 000 гривень за одну голову.

Для отримання дотації за приріст корів суб’єкти господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, подають до Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації до 1 вересня поточного року такі документи:

• заявку (затверджену наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08.06.2021 № 27 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18.06.2021 р.  за № 822/3644404
  • довідка про відкриття поточного рахунку, видана банком;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма №24 річна) станом на 1 січня;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин (форма 24сг місячна) за січень-червень поточного року;
  • виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин про загальну кількість наявних ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, зокрема корів, що народжені у господарстві суб’єкта господарювання, який є юридичними особами і власниками корів, станом на 1 січня та 1 липня поточного року.

Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до Департаменту та зареєстровані в системі документообігу.

Документи, подані не в повному обсязі, повертаються суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, протягом п’яти робочих днів.

Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Дотація за приріст корів суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, нараховується на різницю між кількістю наявних станом на 1 липня поточного року корів та кількістю корів, що утримувалася станом на 1 січня, факт народження яких у господарстві власника підтверджено витягом з Єдиного державного реєстру тварин, за умови, якщо загальну кількість основного стада не було зменшено.