Шановні жителі Коршачинського старостинського округу!

Дата: 21.08.2021 09:39

Від імені виконавчого комітету та депутатів Річківської сільської ради  щиро вітаю вас з Днем села Коршачина!

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості жителів села. У безупинному плині часу міняється все довкола, змінюються люди, оновлюється світ, вносяться корективи у повсякденне життя. Однак незмінним залишається любов до рідного краю, чия слава і здобутки складається зі щоденної праці, знань і талантів сумлінних мешканців.

У такі свята, як День народження села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Дорогі земляки! Низький уклін вам за самовіддану працю, любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай ласкавою до вас буде доля і дарує вам довгі щасливі літа.

Бажаю кожному з вас благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще – рясних врожаїв на хлібних нивах та гарного приросту у ваших господарствах. І нехай віра у краще майбутнє окриляє вас на нові звершення та добрі починання!

Річківський сільський голова Микола Солодовник