Шановні земляки!

Дата: 23.08.2021 09:41

Від імені Річківської сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто вітаю вас з Днем Державного Прапора та 30-ю річницею  незалежності України!

Саме  ці  дати  нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення   високорозвиненої, незалежної, могутньої   та процвітаючої держави. Протягом багатьох віків наш народ боровся за свободу рідної землі. Та саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими, хто і сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора. Зараз перед нашим суспільством постали виклики, які перевіряють на міцність. Вірю що, тільки згуртувавшись, ми подолаємо всі труднощі, які постали сьогодні перед українським народом.

Дорогі земляки! Від щирого серця  бажаю всім міцного здоров’я, добра та  достатку, щедрої долі та наснаги. Зичу кожній родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у ваших домівках панує спокій та   взаєморозуміння, а ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння.

Слава Україні! Героям слава!

Річківський сільський голова Микола Солодовник