Шановні школярі, вчителі та батьки!

Дата: 01.09.2021 16:06

Від щирого серця вітаю вас з Днем знань!

1 вересня – це не просто початок осені на календарі. Для багатьох учнів, їхніх батьків, а також для педагогів – це справжнє урочисте свято, що стало символом нових ініціатив та прагненням до розвитку.

Надзвичайно важливим 1 вересня є для першокласників,

Дорогі учні!  Бажаю вам наполегливості та наснаги до навчання. Реалізуйте свій потенціал, ставте перед собою високі цілі,  розвивайте свій інтелект, ростіть гідними людьми і ніколи не зупиняйтеся на шляху до знань,

Шановні освітяни! Висловлюю найщиріші слова вдячності за вашу самовіддану працю, за виховання свідомих громадян, справжніх патріотів нашої держави, за доброту та мудрість, які ви вселяєте в душі дітей. Бажаю вам неймовірної терплячості та міцного здоров’я, щоб і надалі щедро ділитися своїми знаннями з дітьми та навчити їх правильно використовувати відповідно до загальнолюдських цінностей в умовах сучасної України і світу.

Нехай це свято додасть кожному впевненості у власних силах, будьте цілеспрямованими та наполегливими у досягненні поставленої мети.

Успіхів вам у навчанні та праці!

З повагою, сільський голова Микола Солодовник!